دانلود فیلم و سریال از وب سایت لولو شو

http://123v4.ir/

دانلود جدید ترین انیمیشن های دخترونه و پسرونه

انیمیشن رایا و آخرین اژدها،کفش قرمزی و هفت کوتوله،لوک خوش شانس،تام و جری،سول،دوبله،باب اسفنجی،

انیمیشن رایا و آخرین اژدها،کفش قرمزی و هفت کوتوله،لوک خوش شانس،تام و جری،سول،دوبله،باب اسفنجی،

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
دانلود انیمیشن غارنشینان 2013
خلاصه داستان :

ایپ در یک خانواده غارنشین از نژاد انسان های نئاندرتال زندگی می کند و به شیوه ای قدیمی شکار میکند و و بحث میکند که تنها خانواده ای هستند که دیگر در این نزدیکی مانده اند و معتقد است دنیا و جاهای بهتر دیگری هم وجود دارد و این حرف ها مخالف عقاید و قوانین پدرشان است .پدرش داستانی تعریف میکند و میگوید چیز های جدید برای آنها تهدید است و در بیرون از آنجا زندگیشان به خطر می افتد. زمانی که ایپ یک نور درخشان را در خارج از غارشان می بیند و باعث تحریک حس کنجکاوی او می شود و در یک شب پس از خوابیدن پدرش غار را ترک می کند و ….

توضیحات / دانلود گزارش کد : 13
دانلود انیمیشن Hotel Transylvania 2012 با دوبله فارسی
خلاصه داستان :


حدودا اواسط سال 2012 میلادی بود که انیمیشنی با سبکی بسیار جذاب ساخته شد و پس از اکران توانست به یک محبوبیت بسیار غیرقابل انتظار برسد این ساخته که محصول آمریکا می باشد به کارگردانی Genndy Tartakovsky و تهیه کنندگی Michelle Murdocca تهیه شده است توانست به فروش قابل توجهی در دوران اکرانش دست پیدا کند.


به طور کلی این انیمیشن را میتوان به عنوان یک ساخته ویژه که مخاطبین کودک و نوجوان و حتی بزرگسالان را مورد توجه قرار قرار داد شناخت معمولا انیمیشنی که همه پسند باشد به نوعی پروژه ای موفقیت آمیز بوده و همه جوره برای سازندگانش خوش یمن بوده است در سال های اخیر همچنین شاهد انیمیشن های بی نظیری بوده ایم که از جمله آن ها میتوان به ( دانلود انیمیشن Abominable 2019 ) نیز اشاره کرد.
سری اول این ساخته که سیر عظیم استقبال کنندگان روبرو شده بود پس از اکران هم توانست فروش قابل توجهی داشته باشد و در کشورهای مختلف جهان به زبان محلی پخش شده و حسابی در سرتاسر جهان به محبوبیت رسید.


این انیمیشن را ایران نیز پس از پخش با دوبله فارسی منتشر کرده و دوبله حرفه ای آن حسابی جذابیت بیشتری را برای آن به وجود آورد که موجب شد در بین ایرانیان هم به یک موفقیت کامل دست پیدا کند روند رو به پیشرفت این ساخته موجب شد که عوامل آن ساخت سینمایی های دیگری را از آن تایید کنند.


داستان درباره شخصی به نام دراکولا است که خانواده ای خون آشام و با قدرت های ماورایی دارد مکان زندگی وی همچنین دور از دسترس انسان ها قرار دارد تا روزی که یک پسر جوان که در حال تحقیق بود راهش به خانه وی منتهی می شود و بین دختر دراکولاو پسر جوان درگیری هایی پیش می آید.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 11
دانلود پاندای کونگ فو کار ۱ دانلود انیمیشن ۲۰۰۸ Kung Fu Panda دوبله فارسی
خلاصه داستان :

 یک پاندای چاق و بامزه است که توی مغازه پدرش آشپزی می کند و آش رشته می فروشد. او همیشه آرزو داشته یک قهرمان کونگ فو بشود ولی …

توضیحات / دانلود گزارش کد : 7

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان